خانه / درباره مارکت

درباره مارکت

این مارکت مجموعه ای از فایل هایی را که در نرم افزارهای

Adobe Photoshop , Adobe illustrator , Adobe indesign

طراحی شده را از سایتهای خارجی معتبر خریداری کرده و به صورت ترجمه  فارسی در اختیار شما بازدید کننده گرامی قرار داده است.

اکثر این محصولات در وب سایت های خارجی به قیمت بیشتری و حتی 2 یا 3 برابر فروخته میشود و برای خریداری از این وب سایت ها شهروندان ایرانی به مشکلات بسیاری بر میخورند.بنابر این ما این محصولات را خریداری کرده و در اختیار شما شهروند ایرانی عزیز با قیمت مناسب قرار داده ایم. تعداد بسیاری از این محصولات دارای فیلم آموزشی میباشد و ما تلاش کرده ایم که این فیلم هارو به فارسی ترجمه کرده و در اختیار شما مشتری عزیز گزاشته ایم در تلاش هستیم که به زودی بتوانیم در این وب سایت ایجاد شغل کنیم. بازدید کننده ها میتوانند به زودی در این سایت به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و محصولات خود را یه فروش بگذارند.این محصولات ۱۰۰ % قابل ویرایش میباشند و شما میتوانید آنها را حتی به زبان فارسی تغییر دهید.

این محصولات در هر 3 نرم افزار های Adobe Photoshop , Adobe illustrator , Adobe indesign طراحی شده . لطفا قبل از دانلود کردن محصول توضیحات را خوانده و توجه کنید که آن محصول در چه نرم افزاری طراحی شده تا اینکه شما مشتری گرامی به مشکل بر نخورید . زیرا امکان دارد بعضی از شما مشتریان فقط با یکی از این نرم افزارها آشنایی داشته باشید. برای مثال اگر محصولی در قسمت توضیحات فقط در نرم افزار Adobe illustrator طراحی شده باشد و شما فقط به نرم افزار Adobe Photoshop آشنایی داشته باشید در واقع این محصول به شما کمکی نمیکند . پس دقت کنید تا مبلغ خود را در محصولی که به شما کمک نمیکند هدر ندهید . امکان دارد در قسمت توضیحات هر 3 نرم افزار را نوشته باشیم  که آن محصول در هر 3 نرم افزار قابل ویرایش است . ولی دقت کنید که بعضی وقتها هر 3 نرم افزار را نوشته ایم و امکان دارد فقط در یک نرم افزار طراحی شود و تغییرات انجام شود . آنگاه در قسمت توضیحات مشاهده کنید که آن محصول کدام فایل مورد نظر را ساپورت میکند. برای مثال برای فتوشاپ فایل PSD  – برای illustrator فایل EPS یا Al   و برای  indesign فایل  INDD میباشد .

درباره محصولات

اکشنهای فوتوشاپ : این اکشنها از سایت های خارجی مختلف خریداری شده و با قیمت پایینتر و به آسانی در اختیار شما گذاشته ایم. ای اکشنها دارای فیلم آموزشی بوده و به زبان فارسی ترجمه شده است .لطفا و حتما قبل از استفاده از این اکشنها فیلم آموزشی را تماشا کرده و سپس آن را اجرا کنید . با تماشا کردن این فیلمها به نتیجه خیلی بهتری خواهید رسید. این اکشنها به صورت لایه بندی و پوشه های مختلف در فوتوشاپ شما شکل میگیرد و شما به راحتی میتوانید آن ها را ویرایش و یا تغییر بدهید. یادتان باشد این اکشنها در حالت پیش فرض کاملا مناسب هستند و نتیجه مطلوبی را به شما میدهد . ولیکن شما با توجه به فیلم آموزشی و چندین تغییر میتوانید نتیجه خیلی بهتری داشته باشید.

بروشورها :  این بروشورها توسط طراحان حرفه ای طراحی شده و به صورت لایه باز در اختیار شما گذاشته ایم. لازم ذکر است که این یادتان باشد داشتن بروشور حرفه ای و شیک نشان دهنده اعتبار و حرفه ای بودن شغل شماست . این بروشورها در هر 3 نرم افزار های Adobe Photoshop , Adobe illustrator , Adobe indesign طراحی شده .

کارت ویزیت : این کارت ویزیتها توسط طراحان حرفه ای طراحی شده و به صورت لایه باز در اختیار شما گذاشته ایم که به صورت PSD فتوشاپ و EPS Illustarator بوده و کاملا آماده برای چاپ میباشد. یادتان باشد کارت ویزیت شیک و حرفه ای نشان دهنده شخصیت – سلیقه و حرفه ای بودن شما میباشد.لایه ها و پوشه هایی در طرح ها وجود دارد که شما بتوانیید آنها را به راحتی ویرایش کنید.

 

تراکت : اکثر مشاغل نیاز به تبلیغات دارند که در ابتدا با تراکت ها شروع میکنند . تراکت ها روش بسیار خوبی برای نشان دادن و آگهی شغل میباشند. فکر این را بکنید که اگر این تراکت حرفه ای طراحی شده باشد و بتواند به اندازه کافی شغل شما را مورد توجه قرار دهد چه تاثیری بروی شغل شما دارد. در این بخش شما میتوانیید با تعداد بسیاری از این تراکت ها آشنا شوید و تراکت مورد نظر خود را با قیمت مناسب که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده را خریداری کنید . این تراکت ها 100 % قابل ویرایش میباشند و شما میتوانید آنها را حتی به زبان فارسی تغییر دهید . این تراکت ها در هر 3 نرم افزار های Adobe Photoshop , Adobe illustrator , Adobe indesign طراحی شده.

 

منو رستوران : چه خوب است که بدانیم کیفیت غذای خوب در رستوران ها باعث رونق آن کسب و کار میشود . ولی باید بدانیم کیفیت خوب فقط کافی نیست . قبل از سفارش غذا در ابتدا مشتری با منو رستوران آشنا میشود که یکی از مهمترین فاکتورهای رستوران خوب است که باید یک طرح شیک و خوانا داشته باشد . که نیرالا مارکت به شما صاحب مشاغلان رستوران کمک میکند که منو های شیک و مدرنی را که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده را در اختیار شما بگذارد . این منو ها 100 % قابل ویرایش میباشند و شما میتوانید آنها را حتی به زبان فارسی تغییر دهید و در هر 3 نرم افزار های Adobe Photoshop , Adobe illustrator , Adobe indesign طراحی شده.

 

طرح آماده آلبوم : این بخش مناسب عکاسان و طراحان ژورنال و آلبوم عروسی – فشن و کودک میباشد . تمامی طرح ها آماده چاپ میباشند و به صورت چیدمان شیک و مدرن در اختیار شما طراحان قرار داده ایم . این آلبوم ها کاملا قابل ویرایش میباشند و  به صورت لایه به لایه در اختیار شما قرار داده ایم . کافی است عکس خود را جابه جا کنید و برای چاپ آماده کنید . این آلبوم ها به صورت لایه باز در فتوشاپ به صورت فایل PSD میباشد.

 

لوگو : این لوگوها کارایی زیادی در برند سازی / ساخت تابلو / نشان تجاری / تبلیغات و کارهای شخصی شما خواهد داشت . این لوگوها را میتوانید برای کارت ویزیت / بنر / وبسایت / وبلاگ / مهر / پوستر و غیره استفاده کنید .

 

اشکال یا آیکان ها : این بخش مناسب برای لوگو سازی و وبسایت میباشد . آیکان های بسیار زیبا و با کیفیت و براحتی میتوانید آیکن مورد نظر خود را در این بخش بیابید.

 

طرح کاور CD/DVD : اکثر این طرح ها به صورت PSD میباشد . باز بودن لایه ها به شما کمک میکند که به راحتی کاور را تغییر داده و کاور مورد علاقه خودتان را طراحی کنید . این کاورها مناسب گروه موزیک – دی جی و آرتیست ها میباشد . و حتی میتوانیید از این کاورها برای تبلیغات شرکت ها هم استفاده کنید.

 

طرح آماده فروشگاهی اینستاگرام : یکی از پر کاربرد ترین بخش این مارکت میباشد که این روزها اکثر مشاغل در صفحات و اپلیکیشنها فعالیت تبلیغاتی دارند و یکی از آنها اینستاگرام میباشد. در این بخش شما میتوانید PSD های آماده ای که به صورت حرفه ای طراحی شده است را در پکیج های مختلف داشته باشید . این psd ها به صورت لایه باز میباشند و شما میتوانید یه راحتی آنها را ویرایش کنید . کافی است متن یا عکس را جابه جا کنید .